Dağıtım döngüsü boyunca, ürün ve paketleme sistemlerini optimize etmek için yenilikçi çözümler tasarlıyoruz.

Mal dağıtım süreciyle ilişkili fiziksel ve mekanik riskleri yeniden üretmek, kaliteyi artırmak, hasarları ve maliyetleri azaltmak için kendi teknolojimizi sunuyoruz.

Şirketimiz, dağıtım ambalajlarının optimize edilmesi için yeni yöntem ve ekipmanların araştırılması ve geliştirilmesinde 21 yıllık deneyime sahiptir.

ENFOR HAKKINDA

Üreticileri Global Standartlarla Buluşturuyoruz

Türkiye'nin üretim gücünü ihracat için gerekli standartlarla buluşturarak hem sektörlere, hem de ülkemize katkıda bulunuyoruz. Standartlara uygun üretim yapan firmalarımız direkt olarak satış potansiyellerini artırırken, küresel ölçekte Türk Mallarına olan talebin de doğru orantıda artmasını destekliyor.

Bu değer artırıcı zincirde, firmaların ihtiyaç duyacağı cihazların tespiti, projelendirilmesi ve imkanları dolayısıyla optimum verimi alabileceği koşulların oluşmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla Enfor sadece bir kalite kontrol test cihazları satıcısı değil, tüm bu değerlerin güçlenmesini sağlayan önemli aktörlerden biridir.

Safe Load dağıtım ambalajını optimize etmek için yeni yöntem ve ekipmanların araştırılması ve geliştirilmesinde 24 yıllık deneyime sahiptir.

Paketleme, lojistik, nakliye ve mobilite alanlarında bilimsel araştırmayı, teknolojik ilerlemeyi, bilgi toplumunun gelişimini ve sürdürülebilirliğin teşvik edilmesini destekleyen, teknoloji odaklı şirket, PACKA VENTURES grubunun öncülüdür.

5 kıta 20 ülkede, global devlere çözüm üretip, ISTA, IAPRI ve EUMOS üyesi olarak, ana test ve prosedürlerine uymak için tamamen yüksek kaliteli, doğru ve yenilikçi teknoloji sağlama vizyonunu ortaya koymaktadır.